E-shopMy connectionBarrier-free transportRegister here

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost připravil pro cestující aplikace pro objednávání SMS jízdenek z mobilních telefonů.

Aplikace se všemi typy SMS jízdenky je dostupná pro platformy Android (ke stažení v Android Marketu), iPhone (ke stažení v AppStore) a JAVA (ke stažení na tomto odkazu).

Po nahrání bezplatné aplikace do svého mobilního telefonu budou mít uživatelé kdykoliv k dispozici jízdenku na 30 minut za 24 korun, na 90 minut za 32 korun, nebo jízdenku na 24 hodin (1 den) či 72 hodin (3 dny).

Pokud cestující používá ze současné nabídky SMS jízdenek převážně jeden typ, pak jsou právě pro něj připraveny čtyři samostatné aplikace pro jednotlivé SMS jízdenky v cenách 24 korun, 32 korun, 110 korun a 310 korun. Tyto aplikace jsou dostupné pro platformy Android (ke stažení v Android Marketu) a iPhone (ke stažení v AppStore).

Aplikace lze využít pouze se SIM kartou českých operátorů a se zprovozněnou službou Premium SMS. Před prvním použitím je vhodné si přečíst podmínky využití SMS jízdenky v pražské městské hromadné dopravě.

Dopravní podnik hlavního města Prahy | Vytisknout